Algemene Brugse Atletiekvereniging


Weekend Langsur 11 & 12 november 2017
pistemeeting zal doorgaan op donderdag 1 juni 2017

Clubrecords

Beste Prestaties binnen de club sedert ontstaan
met dank aan Filip Rondelee voor het bijhouden.
Wie bijkomende gegevens en/of ontbrekende gegevens kan aanvullen,kan contact opnemen met Filip Rondelee

OUTDOOR :  gewone tekstINDOOR :   tekst in rood
NaamPrestatiePlaatsDatum
Benjamins Meisjes
60mElla Flion11"03Gent21/03/09INDOOR
60mMaes Sofie9"65Torhout31/05/04OUTDOOR
600mSchoonackers Alyssa2'06"67Knokke24/07/10OUTDOOR
1000mMaes Sofie3'40"15Brugge5/06/04OUTDOOR
1000mFlion Ella4'38"31Gent 22/12/07INDOOR
VerMaes Sofie3.52mKnokke24/07/04OUTDOOR
VerFlion Ella2.48mGent21/03/09INDOOR
HoogSchoonackers Alyssa1.00mNieuwpoort29/05/10OUTDOOR
KogelElla Flion4;67mGent 21/03/09INDOOR
Kogel (1Kg)MaesSofie6.23mKnokke24/07/04OUTDOOR
HockeyMaes Sofie17.98mBrugge5/06/04OUTDOOR
VierkampMaes Sofie1476ptKnokke24/07/04OUTDOOR
Benjamins Jongens
60mHast Kevin9"77Brugge4/06/05OUTDOOR
60mMaes Pieter10"38Gent11/02/06INDOOR
4x60mMaes Pieter42"35Brugge4/06/05OUTDOOR
Veraart Jeroen
Benoot Daan
Hast Kevin
600mJarne Dekeyser2'08"64Oostende23/06/12OUTDOOR
1000mHast Kevin3'47"48Oostende26/07/05OUTDOOR
1000mFlion Louis4'34"20Gent23/11/06INDOOR
VerRobin Ide3.08mGent31/01/09INDOOR
VerHast Kevin3.77mKnokke23/07/05OUTDOOR
Kogel (1Kg)Hast Kevin8.59mKnokke23/07/05OUTDOOR
Kogel Hast Robin6m79Gent23/11/06INDOOR
HockeyMaes Pieter26.18mOostende24/06/06OUTDOOR
VierkampHast Kevin1600pKnokke23/07/05OUTDOOR
Pupillen Meisjes
60mMaes Sofie8"96Torhout5/06/06
60mMaes Sofie9"28Gent4/03/06INDOOR
60m hordenMaes Sofie14"10Oordegem10/9/06OUTDOOR
1000mMaes Sofie3'36"43Tielt25/06/05OUTDOOR
1000mElla Flion4'18"56Gent19/12/09INDOOR
VerMaes Sofie4.10mKnokke17/04/06OUTDOOR
VerMaes Sofie4mGent18/12/05INDOOR
HoogMaes Sofie1.10mTorhout16/05/05OUTDOOR
Josephine Rondelee 1.10mOostende15/08/09OUTDOOR
Discus (600g)Maes Sofie11.47Brugge26/08/06OUTDOOR
Kogel (2Kg)Maes Sofie6.41mKnokke17/04/06OUTDOOR
HockeyMaes Sofie27,36mOordegem9/04/06OUTDOOR
VierkampMaes Sofie1470ptBrugge27/08/05OUTDOOR
Pupillen Jongens
60mJerome Goegebeur9"32Knokke25/04/11OUTDOOR
60mHast Kevin9"77Gent23/11/06INDOOR
1000mAlbrecht Nicolas3'26"02Nijvel28/09/02OUTDOOR
1000mJanssens Yentl3'45"83Gent23/11/06INDOOR
VerLouis Flion2.15mGent31/01/09INDOOR
VerJanssens Yentl3.70mBrugge25/08/07OUTDOOR
HoogJerome Goegebeur1.22mNieuwpoort20/08/11OUTDOOR
Kogel (2Kg)Janssens Yentl7.06Knokke28/07/07OUTDOOR
KogelHast Kevin8m17Gent23/11/06INDOOR
HockeyJanssens Yentl32m96Tielt30/06/07OUTDOOR
Discus (600g)Goegebeur Jerome15.03mBrugge27/08/11OUTDOOR
Vierkamp Hast Kevin1676ptKnokke29/09/06OUTDOOR
 
Miniemen Meisjes
60mMaes Sofie9"11Gent22/12/07INDOOR
80mKinds Ellen 11"41Oordegem21/07/98OUTDOOR
80m hordenBeuten Sietske15"21Oostende23/08/03OUTDOOR
150mEva Schram24"28Gent21/03/09INDOOR
150mSix Sien22"07Oostende15/05/00OUTDOOR
300mKinds Ellen  45"97Oordegem23/08/98OUTDOOR
1000mKinds Ellen 3'15"69Izegem5/09/98OUTDOOR
1000mSneppe Astrid3'22"84Gent26/03/05INDOOR
1500mRondelee Josephine5'29"91Oordegem18/05/11OUTDOOR
VerEva Schram3.74mKnokke24/07/10OUTDOOR
HoogEva Schram1.33mNieuwpoort21/08/10OUTDOOR
HoogMaes Sofie1m15Gent22/12/07INDOOR
Kogel (2Kg)Eva Schram7.32mNieuwpoort21/08/10OUTDOOR
Discus (600g)Rondelee Josephine14.30mNieuwpoort20/08/11
Speer (400g)Eva Schram15.88mOostende8/05/10
VijfkampKindts Ellen2479ptOordegem21/07/98
Miniemen Jongens
60mOlivier Vermander8"78Gent26/01/11INDOOR
60m hordenVeraart Richard11"95Gent23/11/06INDOOR
80mYentl Janssens11"26Oordegem21/07/09OUTDOOR
80m hordenYentl Janssens15"40Oostende15/08/09OUTDOOR
150mYentl Janssens21"76Deinze13/06/09OUTDOOR
150mVeraart Richard22"07Gent23/11/06INDOOR
150m hordenVeraart Richard25"03Brugge26/08/06OUTDOOR
1000mYentl Janssens3'16"00Knokke25/07/09OUTDOOR
1000mDespiegelaere Michiel3'06"41Gent21/03/09INDOOR
VerYentl Janssens4.32mOordegem21/07/09OUTDOOR
VerVeraart Richard3m94Gent23/11/06INDOOR
HoogYentl Janssens1.37Brugge29/08/09OUTDOOR
HoogYentl Janssens1.20mGent21/03/09INDOOR
Kogel (3Kg)Yentl Janssens8.63mOostende15/08/09OUTDOOR
HockeyDeschacht Nick30.30mMaldegem10/05/03OUTDOOR
Discus (1Kg)Yentl Janssens18;36mTielt12/09/09IDOOR
SpeerYentl Janssens29.20mNinove11/07/09OUTDOOR
VijfkampYentl Janssens2829ptOordegem21/07/09OUTDOOR
Kadetten Meisjes
60mStultjens Sara9"23Gent6/01/2013INDOOR
100mDeseins Esther13"84Zwevegem4/05/05OUTDOOR
200mBogaert Jana27"80Waregem3/06/05OUTDOOR
200mJosephine Rondelee29"93"Gent6/02/2013INDOOR
300mSneppe Astrid46"65Zwevegem28/05/06OUTDOOR
400mBogaert Jana1'03"74Zwevegem30/04/05OUTDOOR
400mBogaert Jana1'03"18Gent22/01/06INDOOR
800mDaenens Charlotte2'23"93Heverlee/Leuven5/06/04OUTDOOR
800mSix Sien2'33"37Gent5/01/02INDOOR
1000mSneppe Astrid3'14"93Roeselare 3/06/06OUTDOOR
1 MijlJosephine Rondelee5'48"37Poperinge30/06/12OUTDOOR
1500mLogghe Eva4'59"98Tielt25/05/97OUTDOOR
1500mDaenens Charlotte5'02"38Gent21/01/04INDOOR
1500m SteepleJosephine Rondelee6'24"42Zwevegem15/07/2012OUTDOOR
2000mRondelee Josephine 7'08"82Nieuwpoort30/08/2012OUTDOOR
VerSara Stultjens4.32mIzegem26/05/2013OUTDOOR
VerJosephine Rondelee3.96mGent6/02/2013INDOOR
HoogJosephine Rondelee1m30Wervik29/09/2012OUTDOOR
Kadetten Jongens
200mAlexander Depoorter31"54Gent9/02/2012INDOOR
300mBourtsev Anton40"61Tielt11/09/04OUTDOOR
400mBourtsev Anton54"83Kortrijk24/04/04OUTDOOR
800mStroo Mattijs 2'04"25Kessel-Lo10/06/06
Bourtsev Anton2'05"73Kortrijk2305/04Prov. Kampioen 04
4x800mDaveloose  Maxim Albrecht Nicolas
Vandaele Stein
Stroo Mattijs
8'50"55Brussel17/09/06
800mStroo Matthijs2'09"04Gent15/02/06INDOOR
1000mStroo Matthijs2'50"06Roeselare3/06/06OUTDOOR
1500mBourtsev Anton4'22"16Aalst2/05/04OUTDOOR
1500mPerneel Willem4'54"91Gent21/01/04INDOOR
1500m SteepleStroo Matthijs4'39"64Kortrijk2/07/06OUTDOOR
2000mStroo Matthijs6'16"56Tielt17/09/05OUTDOOR
HoogYentl Janssens1.50mGent9/02/11INDOOR
HoogStroo Matthijs1.40mIzegem3/05/06OUTDOOR
VerBenjamin Lowyck4m01Gent9/02/11INDOOR
SpeerYentl Janssens31.44mIzegem30/05/10OUTDOOR
Scholieren Meisjes
60mDedoncker Xante9"49Gent6/01/2013INDOOR
100mDeseins Esther13"58Izegem27/05/06OUTDOOR
200mDeseins Esther27"96Waregem30/06/06OUTDOOR
200 mDeclerck Myrthe29"80Gent4/01/2014INDOOR
300mDeseins Esther43"64Roeselare3/06/06OUTDOOR
400mDeseins Esther1'04"88Izegem29/04/06OUTDOOR
400mDeseins Esther1'04"38Gent12/03/06INDOOR
600 m Rondelée Josephine 1'48"61 Aalter 09/08/2015OUTDOOR 
800mRondelée Josephine2'28"95Ieper13/7/13OUTDOOR
1000 m Rondelée Josephine 3'13"60 Zwevegem 29/05/15 OUTDOOR
1500mSix Sien5'07"31Waregem1/07/03OUTDOOR
mijlRondelée Josephine 5'48"44 Poperinge 5/07/14 OUTDOOR
2000m       Rondelée Josephine8'32"39 Nieuwpoort 23/08/14 OUTDOOR
3000 m Rondelée Josephine 11'04"BK Moeskroen05/09/15OUTDOOR
2000 m steeple Rondelée Josephine 9'19"74 Zwevegem 30/05/14 OUTDOOR
VerRondelée Josephine4m52Torhout23/05/15OUTDOOR
VerRondelée Josephine 4m32 Gent  04/01/2015INDOOR
Hoog Stultjens Sara 1m40 Zwevegem 30/05/14 OUTDOOR
HSS Rondelée Josephine 9m11 Kortrijk 19/04/14 OUTDOOR
     
Scholieren Jongens
100mBourtsev Anton12"07Brugge 27/08/06OUTDOOR
200mBourtsev Anton24"08Burcht21/07/06OUTDOOR
400mBourtsev Anton52"29Oordegem1/07/06OUTDOOR
400mBourtsev Anton53"00Gent12/03/06INDOOR
800mBourtsev Anton1'58"55Kessel-Lo10/06/06OUTDOOR
800mBourtsev Anton1'58"69Gent22/01/06INDOOR
1500mBourtsev Anton4'13"95Aalst22/05/05OUTDOOR
1500mBourtsev Anton4'16"77Gent15/02/06INDOOR
1000mScheirens Jorge2'45"72Waregem2/08/96OUTDOOR
3000mScheirens Jorge9'21"89Lebbeke19/09/97OUTDOOR
Beuten Maarten10'13"00Oostende2/07/02OUTDOOR
Pollet Jarne10'30"12Waregem6/06/03OUTDOOR
VerBenjamin Lowyck3m82Gent9/02/2012INDOOR
Juniors Dames
1500mFeys Christel5'02"37Vil D'Ascq (Fr)29/06/94OUTDOOR
3000 m Van Hyfte Noëmi 12'09"42 Brugge 1/05/15    OUTDOOR
Juniors Heren
800mVerhelst Fons1'57"68Zwevegem30/04/05OUTDOOR
800mVerhelst Fons2'01"35Gent9/01/05INDOOR
1500mVerhelst Fons4'06"47Gent30/01/05INDOOR
5000mScheirens Jorge 16'37"23Ninove14/07/98OUTDOOR
3000mVerhelst Fons9'18"70Oordegem19/05/04OUTDOOR
Seniors-Heren
3000mDaenens Peter7'56"20Anthony (Fr)25/06/88OUTDOOR
3000m De Brouwer Rob 7'51"69 WK Sevilla08/03/1991 INDOOR
5000mDaenens Peter13'57"65Hengelo (NL)14/08/88OUTDOOR
10.000mScheirens Jorge34'03"04Brasschaat21/09/00OUTDOOR
20.000m Dhaenens Peter 59'31" La Fleche (F) 30/03/1991 OUTDOOR
1 uur Dhaenens Peter 20km186 m La Fleche (F) 30/03/1991 OUTDOOR
MarathonDaenens Peter2h13'16"London (GB)21/04/91Belg. Kampioen
Pauwelyn Danny2h19'16"Echternach (Lux)1989
Ramon Pascal2h22'48"Maassluis (NL)1989
Steelandt Filip2h23'54"Utrecht (NL)1993
Hoppe Johan2h26'37"Berchem1989
Clyncke Christophe2h28'25"Gent29/09/02
Vandewiele Bruno2h29'55Ettenleur (NL)1993
Vandecasteele Steven2h30'57"Berlijn25/09/05
Vandendriessche Jan2h31'39"Eindhoven (NL)13/10/96
Roose Geert 2h33'47"Beernem25/09/94
Masters-Heren
800mFilip Rondelee2'21"11Lebbeke1/08/10OUTDOOR
1000mFilip Rondelee2'59"58Brugge7/07/2012OUTDOOR
1500mFilip Rondelee4'40"07Zwevegem1/06/2012OUTDOOR
3000mChris Blomme9'03"63Brugge17/08/08OUTDOORM40
2 MilesFilip Rondelee10'41"47Brugge1/05/2012OUTDOOR
Vandenberghe Filip10'21"00Oostende2/07/02OUTDOORM40
5000mVandecasteele Steven15'32"18Izegem20/05/07OUTDOORM35
10000mDeram Steven35'39"19Jambes2/07/08OUTDOORM50
MarathonVandecasteele Steven2h27'24"Berlijn28/09/08M35
Sneppe Geert2h28'53"Beernem26/09/04M40 W.-VL.Kampioen
Bossier Eddie2h30'47"Nieuwpoort14/09/08M40
Vandendriessche Jan2h33'15"Maasland (NL)9/05/02M40
Bossier Eddy 2h33'11"Keulen15/10/06M40
Degrande Patrick2h45'50"Flanders Field10/09/06M50
Filip Rondelee2h39'33"Maas en Waalse dijkenloop6/09/2012M40
Deram Steven2h49'17"Etten-Leur26/10/08M50
Seniors Dames
3000mVervaecke Connie11'07"53Oordegem5/08/99OUTDOOR
5000mVervaecke Connie19'26"66Lebbeke20/08/99      
10000mSegaert Christine35'07'07Heizel3/09/1988OUTDOOR
marathonVervaecke Connie3'15'58Beernem23/09/2001
Masters Dames
3000mVervaecke Connie11'11"77Oordegem10/08/06W35
5000mVervaecke Connie20'23"79Aalst16/05/05Master
MarathonMaton Siska2h39'24"Rotterdam18/04/93V35 Belg. Kampioen
Vansteenbroek Betty2h43'08"Rotterdam19/04/98V35
Segaert Christine2h57'27"Bremen1988V35
Alfvoet Denise3h06'32"Kortrijk-Brugge11/07/88V45
Kinthaert Ann3h10'23"Boston VS18/04/05V35
De Vooght Lisette3h11'05"Gent4/05/96V50 Belg.Kampioen
Vervaecke Connie3h17'50Torhout20/06/08.Master V35
Van Quickelborne Diana3h20'46"Echternach24/10/93V45
Proot Genevieve3h22'01"Kortrijk-Brugge10/07/94V50
De Coster Rita3h25'09"Kortrijk-Brugge7/07/96V45